wtorek, 4 listopada 2014

Czas powrotów! Once Upon a Time

Czas szybko ucieka - zdecydowanie za szybko. Dramatycznie odległa data ostatniego postu bardzo mnie zdołowała. To oczywiście nie oznacza, że moja miłość do filmów zmniejszyła się! Przeciwnie. Wciąż rośnie.

Dziś chciałabym wspomnieć o dwóch serialach. Jeden z nich oglądam od ubiegłego roku (chociaż pierwszy odcinek pojawił się już dobre trzy lata temu) Drugi wpadł mi w ręce w ubiegłym tygodniu (świeża produkcja 2014) Zapraszam!

Uwielbiam baśnie z definicji mojej osobowości. Szczerze gratuluję stacji ABC, która przyłożyła rękę do tego niezwykłego tworu. Królewna Śnieżka(Ginnifer Goodwin), Książę (Josh Dallas) - ich córka (Jennifer Morrison) i jej syn(Jared Gillmore). Właściwie wszystkie znane nam z bajek Disneya postaci zostały wplątane do tej opowieści  z niebywałą gracją! Nie można za dużo pisać - trzeba zobaczyć. Na pewno spotkamy tam w genialnej odsłonie Złą Królową (Lana Parrilla), Rumpelsztyka (Robert Carlyle), Czerwonego Kapturka (Meghan Ory), cudownego Kapitana Haka (Colin O'Donoghue) a w najnowszym sezonie Królową Śniegu (Elizabeth Mitchell) oraz Anne czy Else (Georgina Haig)znane z Frozen. Osobiście zaraziłam OUAT kilku znajomych, którzy teraz razem ze mną fascynują się najnowszą czwartą już serią serialu.
A na koniec promo 4 sezonu:


Serial możecie obejrzeć w TYM miejscu.

Moja ocena 9/10
Zapraszam na mój kanał na filmwebie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz